Mehmet Emin Bostan İlçe Sağlık Müdürü Olarak Atandı!

Mehmet Emin Bostan'ın 10 ay önce aile hekimi olarak geldiği İzmir Buca'dan Çeşme İlçesine Sağlık Müdürü olarak sözleşme imzaladığı öğrenildi.

Mehmet Emin Bostan İlçe Sağlık Müdürü Olarak Atandı!

Evli iki çocuk babası Dr. Mehmet Emin Bostan, 1992 yılında Trabzon Karadeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldu.

Trabzon'da acil hekimliği, diyaliz hekimliği ve aile hekimliği yapan Mehmet Emin Bostan, bu yıl Ocak ayında İzmire iller arası kura ile atandı. Buca'da 10 ay  Aile Hekimi olarak görev yapan Bostan, Çeşme İlçe Sağlık Müdürü olarak atandı. Evli olan Dr. Mehmet Emin Bostan'ın biri üniversite öğrencisi diğeri lise öğrencisi olmak üzere iki oğlu var.

Doktor Bostan, "Bu zor dönemde ekibimle birlikte Çeşme halkına sağlık hizmeti vermeye çalışacağım.

Çalışmalarımızda bakanlığımızın rehberliğinde bize destek olan başta il sağlık müdürlüğümüz olmak üzere çeşme ilçe kaymakamımıza, tüm kurum amirleri ve halkımıza teşekkürlerimi bildirir saygılar sunarım. Halkımız tedbirlere uysun. Sosyal mesafe, maske ve kalabalığa girmeyin. El ele verip, bu savaşı hep birlikte atlatacağız. Ekibim ile birlikte 24 saat görev başındayım. Lütfen kurallara uyalım, uymayanları uyaralım "dedi.

Nihat Yılmaz

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mersin
Mersin - 1 yıl Önce

Darısı Mersine olur inşAllah

SIRADAKİ HABER