Ankara Sağlıkta Promosyon Miktarı Değişti

Ankara İl Sağlık Müdürlüğü'nin 5700 TL'lik promosyon miktarı değişti.

Ankara Sağlıkta Promosyon Miktarı Değişti

Ankara Sağlıkta Promosyon Miktarı Değişti!

Ankara İl Sağlık Müdürlüğü, banka promosyon ihalesinde 5 yıllık olmak üzere 5700 TL anlaşma yapmıştı. Ancak banka promosyon ihalesine, sağlık personellerinden ve sendikadan tepkiler gelmişti. Bu tepkiler üzerine Ankara İl Sağlık Müdürlüğü ihaleyi alan Ziraat Bankası ile tekrar bir görüşme gerçekleştirdi.

5 yıllık banka promosyonunda kişi başı 60 TL rakam  yükseldi. Banka promosyonunun 60 TL yükselmesi ile birlikte 5760 TL oldu. 

Ankara İl Sağlık Müdürlüğü'nün Açıklaması Şu Şekildi:

"İl Sağlık Müdürlüğümüzde yapılan “Banka Promosyon İhalesi” sonucunda en yüksek teklif 5700 TL ile Ziraat Bankası tarafından verilmiştir. Verilen teklif üzerine Müdürlüğümüze bağlı tüm sağlık tesislerimizin idari mali işler sorumluları “yetkili sendika temsilcileri, ilgili STK’lar ve çalışan personelle” teklifi istişare etmiş olup, oy birliği ile teklifin kabulü yönündeki önerilerini İl Sağlık Müdürlüğümüzde gerçekleştirilen toplantıda iletmişlerdir. Sonrasında Ziraat Bankası yetkilileri ile yürütülen görüşmeler neticesinde ilk verilen teklifin 60 TL üzerine çıkılarak 5760 TL olarak 5 yıllığına Ziraat Bankası ile promosyon sözleşmesi imzalanmıştır. Müdürlüğümüz 5 Yıllık Banka Promosyon İhalesi sonucunun personelimize hayırlı uğurlu olmasını dileriz."

Ankara İl Sağlık Müdürlüğü
 

Nihat Yılmaz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER