Doktor Banka Soymaya Kalktı

Antalya’da sabah saatlerinde bankada silahlı soygun girişimi yapan zanlının doktor olduğu ve dolandırıldığı dikkat çekmek için bu silahlı soygunu düzenlediğini söyledi

Doktor Banka Soymaya Kalktı

Doktor Banka Soymaya Kalktı

Antalya’da yaşayan Özbekistan uyruklu şahıs banka soygunu girişiminde bulundu, bankaya girip üzerimde bomba var herkes dışarı çıksın diyen soyguncu güvenlik ve çaycıyı rehin aldı dışarı çıkan banka görevlilerinin ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi kuru sıkı tabancayla rehin aldığı banka çalışanlarını bir süre sonra polis tarafından ikna edilerek serbest bıraktı. Banka soygunu operasyonunu İl Emniyet Müdürü bizzat yönetti şahsın amacının soygun olmadığı dolandırıldığı ve bu konuya dikkat çekmek istemesi ile böyle bir eylemde bulunduğunu söylediği aktarıldı.

Konuyla ilgili Antalya Valiliği yazılı açıklama yaptı;

Soygun girişimcisinin Özbekistan uyruklu ve 41 yaşında olduğu ve ayrıca tabancanın kuru sıkı olduğu bilgisine yer verildi. Açıklamada şöyle denildi: "Bugün saat 09:45 sularında Antalya Konyaaltı Caddesinde Özbekistan uyruklu 1979 doğumlu doktor olduğunu söyleyen erkek bir şahıs, elinde kuru sıkı bir tabanca ile bir banka şubesine girmiş ve şubede bulunanları dışarı çıkartmıştır. Emniyet birimlerimiz olay yerine ivedi bir şekilde intikal etmiş, kendisinin dolandırıldığını ve dolandırılması ile ilgili dikkat çekmek için böyle bir eyleme giriştiğini ifade eden şahıs, iki emniyet görevlisi ve bir banka güvenlik görevlisi tarafından ikna edilmiş ve eylem sonlandırılmıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur."


 

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2019, 19:52

Samet Kaya


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER