Koronadan Ölen Doktorun, Yürek Burkan Son Mesajı

Koronavirüs salgınıyla hayatını kaybeden Doktor Yavuz Kalaycı'nın mesajı yürek burktu.

Koronadan Ölen Doktorun, Yürek Burkan Son Mesajı

Korona virüs salgınıyla ilk günden beri mücadele eden sağlık çalışanlarımızdan Doktor Yavuz Kalaycı, yakalandığı virüs nedeniyle hayatını kaybetti. Dr. Kalaycı’nın son mesajı ise yürek burktu.

Korona virüs salgınına karşı sağlık çalışanları canla başla savaşmaya devam ediyor. Virüse karşı ilk günden itibaren mücadele veren ve virüs nedeniyle hayatını kaybeden sağlık çalışanlarımızdan biri de Doktor Yavuz Kalaycı oldu. Dr. Kalaycı, daha önce aynı sebeple annesini, babasını ve kardeşini kaybetmişti.

Dr. Kalaycı’nın ölüm haberini Twitter hesabından paylaşan, meslektaşı Tıbbi Onkoloji Uzmanı Doç. Dr. Erdinç Nayır, evde sıkılanlara sitem etti. Dr. Nayır aynı zamanda paylaşımında, Dr. Kalaycı’nın yürekleri dağlayan son mesajını da aktardı. Yaptığı paylaşım da, “Bugün bir doktor arkadaşımız korona virüsten dolayı hayatını kaybetti. Aynı sebeple annesini, babasını ve kardeşini kaybeden Dr.Yavuz Kalaycı’nın son mesajı: ‘Kızlarım küçük, sahip çıkarsınız değil mi?’ Siz hala evde sıkılıyor musunuz?” ifadelerini kullandı.
 

sdfbnmokcl.jpg

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2020, 13:07

Samet Kaya


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER