Koronavirüse Yakalanan Hemşire Hastalığı Yendi!

Paylaştığı video ile virüsü yendiğini açıklayan İlknur hemşire, "Ben kazandıysam hepimiz kazanırız" dedi.

Koronavirüse Yakalanan Hemşire Hastalığı Yendi!

İstanbul Pendik'te yaşayan ve geçtiğimiz günlerde bir video paylaşarak korona virüsüne yakalandığını açıklayan İlknur hemşire, bu kez yayınladığı video ile virüsü yendiğini açıkladı.

İlknur hemşire yayınladığı videoda, "Bir hafta önce Kovid-19 virüsü testimin pozitif çıktığını sizlerle paylaşarak hepinizi üzmüştüm. Bugün ise müjdemi veriyorum. Ben o yeşil minik canavarı yendim. Bir hemşire olarak ben bu virüsü yendim ve bu savaşın kazananı ben oldum. Bu zorlu süreçte yanımda olan herkesten Allah razı olsun. Şu an taburcu oldum ve evimdeyim.

Evimde karantina sürecim devam edecek. Kurallara evimden uymaya devam edeceğim. Allah hepinizden razı olsun. Ben kazandıysam hepimiz kazanırız. Asla pes etmek yok. İyi ki varsınız" şeklinde konuştu.

Nihat Yılmaz

YORUM EKLE
YORUMLAR
hemşireler
hemşireler - 2 yıl Önce

Sayın bakanımız bakanlığımızın Corona virüsü hakkında ki genelgesinde: hekim olsun diğer sağlık çalışanları olsun branşı mesleği çalıştığı birimi farketmeksizin salginla mücadele görevlendirilmesi diye yazarken ama gel gör ki bu mücadele bütün yükü hemşireler sağlık memurları erkek hemsireler ve doktorların bir kısmı mücadele ediyor çalışıyorlar.diger sağlık çalışanları odalarında boş boş oturuyorlar hiçbir destek ve yardımda bulunmuyorlar.bu salgının uzun sureceyi vakaların hastaların giderek çoğaldığı ni görmekteyiz bununla beraber bu yükün altından sadece hemşireler sağlık memurları kalkamazlar

.bir hastane düşünün lobarant teknisyenleri röntgen teknisyenleri.aneztezi teknisyenleri odyometri teknisyenleri vb vb psikologlar sosyal calismacilar vb vb tıbbı sekretler vbvb personeller boş boş odalarında oturmakta veya birgün ise gelip birgün gelmektedirler biz hemşireler sağlık memurları bunları gördükçe zorumuza gidiyor bu bir haksizliktir . bu arkadaşlar da bir işin ucundan tutmali bizlere yardımcı olmalıdırlar.en azından hastaneye gelen vatandaslarin ateşleri olcebilirler triyaj yapabilir ler servislerde bizlere yardımcı olabilirler vb vb .zabıtası bekçisi vbvb kişiler çarşı pazarda ateş olcebiliyorlarsa bu arkadaşlarda yapabilirler .biz hemşirelerin sağlık memurlarının zaten iş yükü fazla daha da artacak bu tür işleri de bizler yaparsak işimiz çok zor iş paraya gelince tavandan ödenecek olan döner sermaye ye gelince hepimiz sağlık çalışanıyız diyorlar ama bir işin ucundan tutmuyorlar

.diğer bir konuda dış hastanelrinde il ilçe mudurluklerinde çalışan hemşirelerin sağlık memurlarının ve diğer sağlık çalışanlarının hastanelere çekilsin oralarda boş boş durmaları anlamsız bizlerin hastanelerin şu anda personele ihtiyacı varken .

SIRADAKİ HABER