Öğrenci Ölümünde Siyanür Şüphesi!

Sakarya Üniversitesi Kimya Bölümü öğrencisi Mehmet Ali Çetin'in siyanür içerek öldüğü iddiası ile ilgili araştırma sürüyor.

Öğrenci Ölümünde Siyanür Şüphesi!

Öğrenci Ölümünde Siyanür Şüphesi!

Sakarya İl Sağlık Müdürlüğü, siyanür şüphesi ile öldüğü iddia edilen öğrencinin siyanür ile ilgisi olup olmadığını henüz kamuoyu ile paylaşmadı. Bu durum vatandaşların tepki göstermesine sebep oldu.

Sakarya'nın Erenler İlçesi Hacıoğlu Mahallesi'nde meydana gelen olay da, psikolojik problemleri olduğu iddia edilen 21 yaşındaki Mehmet Ali Çetin'den bir müddet haber alamayan aile evine gitti. Ailesi tarafından cansız bedeni bulunan Mehmet Ali Çetin'in cesedini AFAD KBRN ekiplerince incelenmesinin ardından siyanür içerek intihar ettiği öğrendildi. Olayla ilgili Sakarya İl Sağlık Müdürlüğü konu ile ilgili henüz bir açıklama yapmadı.

Sakarya İl Sağlık Müdürlüğü Sessiz!

Mehmet Ali Çetin'in ölümü sonrası olay yerine gelen 3 sağlık personeli, Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedbir amaçlı ambulans ile beraber karantiyana alındı. 

Sakarya İl Sağlık Müdürlüğü'nden bu üzücü olay ile ilgili herhangi bir kamuoyunu bilgilendirmek amacı ile açıklama gelmemesi merak konusu oldu. Kamuoyu ile paylaşılan bilgileri olay yerine gelen haberciler tarafından toparlanıp, derlendikten sonra kamuoyu ile paylaşılıyor. 

medyabar com

Nihat Yılmaz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER