Sağlık Personellerinden Vatandaşlara Evinizden Çıkmayın Uyarısı

"Biz senin için burada kalıyoruz, sende bizim için lütfen evde kal" yazısı ile sağlık personelleri vatandaşlardan evde kalması konusunda uyardı.

Sağlık Personellerinden Vatandaşlara Evinizden Çıkmayın Uyarısı

İstanbul'da bir hastanede çalışan sağlık personelleri bir araya gelerek "Biz senin için burada kalıyoruz. Sen de bizim için lütfen evde kal" notlarını paylaşarak vatandaşlardan zorunlu olmadıkça dışarı çıkmamalarını istedi.

Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görevli sağlık çalışanları yeni tip korona virüs karşısında maske takarak vatandaşları uyardı. Sağlık çalışanları "Biz senin için burada kalıyoruz. Sen de bizim için lütfen evde kal" notlarını paylaşarak vatandaşlardan zorunlu olmadıkça dışarı çıkmamalarını istedi. İstanbul İl Sağlık Müdürlüğünün sosyal medya hesabından paylaşılan fotoğrafta şu not yazıldı: "Sağlık personelimiz bu zorlu süreçte 7/24 halkımıza sağlık hizmeti sunmak için fedakarca çalışıyor. Sizler de hem kendi sağlığınız hem de çevrenizdekilerin sağlığı için zorunlu bir durum olmadıkça lütfen dışarı çıkmayın."

Deniz Çokbilen


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER