Sağlık Bakanı'na "Büşra Döner Sermaye Alamıyor"

Eskişehir Sağlık Sen, Twitter üzerinden Sağlık Bakanı ve Bakan Yardımcısı Halil Eldemir'i etiketleyerek "Büşra döner sermaye alamıyor..." paylaşımında bulundu.

Sağlık Bakanı'na "Büşra Döner Sermaye Alamıyor"

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca sosyal medya paylaşım platformunda Edirne'de yaşanan olaylar sonrasında; "Sevgili Busra, değerli vicdanını, mesleğine ve insan hayatına olan saygını Avrupa'nın hiçbir sözde evrensel değerine değişmem. İyi ki varsınız..." paylaşımında bulunmuştu.

Eskişehir Sağlık Sen Twitter üzerinden bakan Koca'yı ve bakan yardımcısı Halil Eldemir'i etiketleyerek "Sayın Bakanım siz politikayı öğrendiniz hergün Büşra'lara, Sema'lara, Ahmet'lere övgüler dizin ama söz döner sermayeye gelince görmezden geliyorsunuz. Basında çok övdüğünüz Büşra döner sermaye alamıyor. Bunu biliyormuydunuz?" paylaşımında bulundu.


Sağlık Sen Kızıcahamam Büyük buluşmasında Bakan yardımcısı Eldemir Döner Sermaye Yönetmeliğinin değişecegini duyurmuştu. Açıklan Döner Sermaye yönetmeliği hekim dışı sağlık personeli için hayal kırıklığına sebep olmuştu.

Nihat Yılmaz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER