Sağlık Bakanı Açıklama Yaptı: Vaka Sayısı 191'e Yükseldi, Can Kaybı Var!

Sağlık Bakanı Twitter üzerinden açıklama yaptı.

Sağlık Bakanı Açıklama Yaptı: Vaka Sayısı 191'e Yükseldi, Can Kaybı Var!

Sağlık Bakanı'nın Twitter üzerinden yapmış olduğu açıklama şu şekilde:

61 YAŞINDA erkek bir hastamızı kaybettik. Kendisine Allah’tan rahmet diliyorum. Bugün sonuçlanan testler, tedbirlerin çok zorunlu olduğunu gösteriyor. Tanı konup tedavilerine başlanan 93 YENİ VAKAMIZ var. Hasta sayımız 191’e ulaştı. Riskin önünü birlikte keselim.

Nihat Yılmaz

YORUM EKLE
YORUMLAR
SAĞLIKÇILAR
SAĞLIKÇILAR - 2 yıl Önce

HÜRRİYET YAZARI GENEL YAYIN YÖNETMENİ AHMET HAKAN IN BUGÜNKÜ KÖŞE YAZISI.

Doktorlara hemşirelere milyonlarca teşekkür Sevgili doktorlarımız. Kıymetli hemşirelerimiz. Saygıdeğer sağlık çalışanlarımız. Sizlere milyonlarca teşekkür! * Bu zamana kadar... Doktorlara hemşirelere milyonlarca teşekkür Cehaletin kör pençesinde inleyen bazı kendini bilmez mahlûkların uyguladıkları şiddete maruz kaldınız, bazılarınız canından bile oldu. Kadriniz kıymetiniz bilinmedi. Sıkıntılar çektiniz. * Ve bugün sizler... “Korona” denilen belaya karşı verilen büyük savaşın en ön safında yer alıyorsunuz. * Hepimiz evlerimize kapanmaya çalışırken... Siz hastanelerde canla başla çalışıyorsunuz. * Hepimiz kendimizi bir biçimde güvenli alanlarda korumaya almışken... Siz virüsle temasın en fazla olabileceği yerlerdesiniz. * Hepimiz sadece kendimizi korumaya çalışırken. Siz kendiniz dışındakileri korumaya çalışıyorsunuz. * Sabırla, bilinçle, özveriyle büyük bir uğraş veriyorsunuz. * Doktorlarımız! Hemşirelerimiz! Sağlık çalışanlarımız! Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Hepinizin kadrini kıymetini biliyoruz. Hepinizden Allah razı olsun.

SAYIN AHMET HAKANA YAZISINDAN DOLAYI BİR SAĞLIK ÇALIŞANI ERKEK HEMŞİRE SAĞLIK MEMURU OLARAK KENDİSİNE TÜM SAĞLIK ÇALIŞANLARI ADINA TEŞEKKÜR EDERİM

SIRADAKİ HABER