İMTİYAZ SAHİBİ / GRANTEE

Ertuğrul Gülmez

[email protected]

Whatsapp: 0 551 057 34 77

GENEL YAYIN YÖNETMENİ / EDITOR IN CHIEF

Nihat Yılmaz

[email protected]

Whatsapp: 0 551 057 34 77

EDİTÖRLER / EDITORS

Nihat Yılmaz

[email protected]

Whatsapp: 0 551 057 34 77

Deniz Çokbilen

 [email protected]

Samet Kaya

[email protected]

Whatsapp: 0 551 057 34 77

GECE EDİTÖRLERİ / NIGHT EDITORS

Merve Çelik

[email protected]

HUKUK DANIŞMANI / JURISCONSULT

C. Harun Ünal

[email protected]

REKLAM / ADVERTISE

Ahmet Şimşek

[email protected]

Whatsapp: 0 551 057 34 77

DOMAİN SERVİSİ / DOMAIN SERVICE

natro.com
0 (212) 213 1 213

YAZILIM FİRMASI / SYSTEM MANAGEMENT

Te Bilişim Haber Yazılımı

0 (212) 322 74 90

YER SAĞLAYICI / LOCATION PROVIDER

Te Bilişim

0 (212) 322 74 90

Merkez Mh. Göktürk Cd. Su Venue Residence B Blok K5 N11 Göktürk / Eyüpsultan / İstanbul

ADRES / ADDRESS
Yukarı Pazarcı Mah. İbrahim Sözen Cad. Manavgat/Antalya Türkiye


İLETİŞİM / CONTACT
[email protected]

BASIN BÜLTENİ

Sitemizde yayımlanmasını talep ettiğiniz yazıları, haberleri mail adresimize gönderebilirsiniz.

[email protected]

YASAL UYARI

saglikpersoneliyiz.com tüm yayıncılık hakları saklıdır. Site içi derlenmiş paylaşımların tamamı telif hakları dahilinde saglikpersoneliyiz.com adresine aittir. Yayınlanmış olan tüm içerikler 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında korumada bulunmaktadır. Yazı, ses, resim ve video gibi içeriklerin çoğaltılması veya başka bir yayın organı aracılığı ile dağıtılması suç unsuru sayılacaktır.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the saglikpersoneliyiz.com However, sometimes the saglikpersoneliyiz.com uses third parties to process your information. saglikpersoneliyiz.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the saglikpersoneliyiz.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the saglikpersoneliyiz.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the saglikpersoneliyiz.com and its services. When you use saglikpersoneliyiz.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the saglikpersoneliyiz.com cookies section of our full Privacy Policy.

Yasal Bildirimler

saglikpersoneliyiz.com’un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri [email protected] üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

Saglikpersoneliyiz.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.