Hastane Haberleri

hastane haberleri ve güncel hastane gelişmeleri, hastane ile ilgili tüm video, hastane fotoğrafları ve hastane haberleri Personel Sağlık Personeli Haber NET Personel Sağlık NET sitemizde


Gündem

Geçtiğimiz günlerde İnegöl Devlet Hastanesi personelleri yedikleri yemeklerden zehirlenerek hastanelik olmuşlardı. İnegöl Devlet Hastanesi Yemekhanesinden olayla ilgili açıklama yapıldı.

Gündem

Diyarbakır'da Eyyubi Devlet Hastanesi’nde pencereden atılan sigara izmariti asma çatıyı yaktı.

Gündem

Diyarbakır’da Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesinde hayatını kaybeden gencin yakınları, morg kapısının camlarını kırıp görevlilere zorluk çıkarttı.

Gündem

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, yabancı uyruklu hastaların "öncelikli hasta" muamelesi gördüğüne ilişkin iddiaların doğru olmadığını ifade ederek, "Haberlerde kullanılan ve...

Gündem

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile yaptığı görüşme sonrasında, ilçeye 100 yataklı devlet hastanesi yapılacağını duyurdu.

Gündem

Saat 13.30 civarında, İstanbul Çapa Tıp Fakültesi öğrenci yemekhanesinin arkasında yer alan yemekhane personelinin soyunma odasında bir yangın meydana geldi.

Gündem

Seçimden sonra döviz kurlarındaki artışın kontrol altına alınamaması, hastanelerde ameliyat için sıra bekleyen vatandaşları da mağdur ediyor. Hasta ameliyat masasında...

Gündem

İstanbul Bağcılar'da faaliyet gösteren 400 yataklı özel bir hastaneye kaçak elektrik kullandığı gerekçesiyle yaklaşık 25 milyon TL ceza kesildi.

Gündem

112 acil sağlık ekiplerini arayarak "Hastaneyi uçuracağım, doktorları geberteceğim" diyerek tehditler savuran sanığın cezası belli oldu.

Gündem

Giresun'un Güce ilçesinde yapımı tamamlanan devlet hastanesi hizmete girdi.

Gündem

Olay İstanbul Tıp Fakültesi'nde meydana geldi. Hastane bahçesinde bulunan bir kadına silahla ateş eden bir kişi, daha sonra intihar etti.

Gündem

Necmettin Erbakan Üniversitesi'ne bağlı Meram Tıp Fakültesi Hastanesi, adını "Tıp Fakültesi" olarak değiştirdi.

Reklam Bloğu