Yeni İl Sağlık Müdürü Göreve Başladı

Kütahya İl Sağlık Müdürü, göreve başladı.

Yeni İl Sağlık Müdürü Göreve Başladı

Sinop İl Sağlık Müdürü iken Kütahya İl Sağlık Müdürü olarak görevlendirilen Dr. Mehmet ERŞAN bugün itibariyle yeni görevine başladı.

Dr. Mehmet ERŞAN Kimdir?

1975 Sivas doğumlu olup, ilk ve orta öğrenimini Sivas’ta tamamlamıştır. Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesinden 2001 yılında mezun olan Erşan, 2013 yılında başlamış olduğu Atılım Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği Yüksek Lisans Programından 2015 yılında mezun olmuştur.

2001-2004 tarihleri arasında ilk görev yeri olan Sivas İli Gemerek İlçesi Karagöl Sağlık Ocağında, 2004-2008 yılları arasında ise Sivas İl Sağlık Müdürlüğünde Tıp Meslekleri ve Özel Tanı Tedavi Merkezleri Şube Müdürü, 2008-2014 tarihleri arasında ise Sivas İl Sağlık Müdürlüğünde  Sağlık Müdür Yardımcısı olarak, beraberinde Hasta Hakları İl Koordinatörü ve İl Kalite Koordinatörlüğü görevini de yürütmüştür. Sivas İli Sağlık Müdür Yardımcılığı görevi devam ederken Haziran 2014’te Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu tarafından 663 KHK’ye göre Tokat İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri olarak atanmıştır. 15 Kasım 2017 tarihinde de Sinop İl Sağlık Müdürlüğü görevine getirilmiştir. Dr. Mehmet Erşan evli ve iki çocuk babasıdır

Nihat Yılmaz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER