Söke Fehime Kocagöz Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Enver Pekmez, Kuşadası Devlet Hastanesi Başhekimliği görevine atandı.

Dr. Ali Ata Çerkezoğlu Selendi Devlet Hastanesine Başhekim Olarak Atandı Dr. Ali Ata Çerkezoğlu Selendi Devlet Hastanesine Başhekim Olarak Atandı

Söke Fehime Kocagöz Devlet Hastanesi’nde Başhekim Yardımcısı olarak görev yapan Dr. Enver Pekmez, Kuşadası Devlet Hastanesi Başhekimliği’ne atandı. Pekmez’in ataması bakanlık tarafından onaylandı.
Eski Kuşadası Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Türker Yılmaz ise Aydın Devlet Hastanesi’ne uzman hekim olarak geri döndü.

ENVER PEKMEZ KİMDİR?

1987 yılında Eskişehir’de hayata gelen Dr. Enver Pekmez, ilköğretimini Eskişehir Çamlıca Ticaret Odası İlköğretim Okulu’nda tamamlandı. Ortaöğretimini ise Eskişehir Cumhuriyet Lisesi’nde tamamlayan Pekmez, 2005-2013 yılları arasında Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde öğrenim gördü. 2013-2017 yılları arasında Başkale Devlet Hastanesi’nde pratisyen tabip olarak acil serviste çalışan Pekmez, 2017-2019 yılları arasında Başkale Devlet Hastanesi Başhekimliği görevi yaptı. Şubat 2019 yılında Aydın Kadım Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’nde acil serviste görev yapan Pekmez, ardından Söke Fehime Kocagöz Devlet Hastanesi Başhekimliği’ne atandı. Pekmez, son olarak Kuşadası Devlet Hastanesi Başhekimliği görevine getirildi.

Editör: Ertuğrul Gülmez