30000 liralık promosyon anlaşmasıyla ilgili sosyal medya hesabından paylaşım yapan İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Emre Erkuş:

Dr. Mustafa Soysal Hayatını Kaybetti! Dr. Mustafa Soysal Hayatını Kaybetti!

"30 bin lira banka promosyonu hayırlı olsun.

Kamu ve özel bankalar ile yapılan görüşmeler neticesinde en yüksek teklifi veren Yapı Kredi Bankası mevcut promosyon sözleşmelerinin ilimizdeki sendika temsilcileri ile birlikte mahsuplaşma olmadan 30 bin TL karşılığında Yapı Kredi Bankası ile sözleşme imzalanması ortak kararı alınmıştır. Sözleşme önümüzdeki hafta içinde imzalanacak olup, promosyon ödemeleri Ocak ayı içerisinde hesaplara aktarılacaktır. Tüm personelimize hayırlı olsun.”ifadelerine yer vermişti. Bugün sosyal medya gesabından açıklama yapan il sağlık müdürü Erkuş, sosyal medya üzerinden ulaşan çalışan ve   Memur ve İşçi sendikasının  gelen talepleri doğrultusunda  2 anket düzenlediğini ve sonuç doğrultusunda sözleşme yapılmayan Yapı Kredi Bankası tarafından verilen teklifin kabul edilmeyerek 3 yıllık maaş promosyonuna yönelik çalışmalar yapılması hususunda karar alındığını açıkladı.

İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Emre Erkuş'un açıklaması;

Değerli İzmir İl Sağlık Müdürlüğüne Bağlı Sağlık Tesislerinde Çalışan Mesai Arkadaşlarım,

Gerek sosyal medya üzerinden ulaşarak gerekse de başta Yetkili Memur ve İşçi sendikasının sizlerden gelen talepleri tarafımıza iletmeleri neticesinde tarafımızca sizlerin gerçekçi düşüncelerini öğrenmek adına 2 Anket düzenledik:

Maaş promosyonuna yönelik yapmış olduğumuz 2 Anketin sonuçlarında ki sizlerin kararları doğrultusunda;

Henüz sözleşme yapılmayan Yapı Kredi Bankası tarafından verilen teklifin kabul edilmeyerek 3 yıllık maaş promosyonuna yönelik çalışmalar yapılması hususunda karar alınmıştır.

Sizlerin düşüncelerine her zaman değer veriyoruz. Sizlerin mutluluğu herşeyden önemli.

Editör: Ertuğrul Gülmez