Başhekimlik makamında yapılan Devir Teslim Töreni’nde Başhekim Prof. Dr.Selahattin Vural, görevini Doktor Öğretim üyesi Çağdaş Kaynak’a teslim etti. Uzun bir süredir Başhekimlik görevini yürüten Siirt Tıp Fakültesi Cerrahi Tıp Bilimleri Genel Cerrahi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Selahattin Vural, bu görevi Siirt Tıp Fakültesi Dâhili Tıp Bilimleri Kardiyoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Uz. Dr. Çağdaş Kaynak’a devretti. Görev devir teslim törenine hastane yönetim kadrosu katıldı.

Dr. Evren Ekingen Mamak Devlet Hastanesi Başhekimi Oldu Dr. Evren Ekingen Mamak Devlet Hastanesi Başhekimi Oldu

Doktor Öğretim üyesi Çağdaş Kaynak törende yaptığı konuşmada, 2 yıldır başhekimlik görevini başarıyla yürüten Prof. Dr. Selahattin Vural'a teşekkür etti.

ski Başhekim Prof. Dr. Selahattin Vural ise görev yaptığı sürece beraber çalıştığı ekip arkadaşlarına teşekkür belgesi takdim edip, başhekimlik görevine atanan Uz. Dr. Çağdaş Kaynak'a yeni görevinde başarılar diledi.

Yeni Başhekim Dr. Çağdaş Kaynak ise teslim aldıkları görevi layıkıyla ifa etmeye çalışacaklarını kaydederek “Umarım bu bayrağı, bizden daha ileriye taşıyacak kişilere verme şansı yakalarız. Bizler Hakk’a, halka, doğruya ve adalete hizmet etme çabasında olacağız.

Bundan sonraki süreci Üniversitemiz, Hastanemiz ve ilimiz için en verimli biçimde değerlendirmeye çalışacağız. Gecemizi ve gündüzümüzü, hastalar ve personelimiz için şartları daha iyiye taşıyabilmek adına değerlendirmek istiyoruz.

Mevkiler gelip geçicidir, bizler aslen öğretim üyesiyiz. Verdikleri hizmetler ve emeklerden ötürü Selahattin Hocam ve ekibine çok teşekkür ediyorum.” sözlerine yer verdi.

Editör: Sinan Yıldırım