Kahramanmaraş Depremi Haberleri

Kahramanmaraş Depremi haberleri ve güncel Kahramanmaraş Depremi gelişmeleri, Kahramanmaraş Depremi ile ilgili tüm video, Kahramanmaraş Depremi fotoğrafları ve Kahramanmaraş Depremi haberleri Personel Sağlık Personeli Haber NET Personel Sağlık NET sitemizde


Güncel

Cumhurbaşkanı Erdoğan, depremle mücadelenin sembolleşen isim ve ekiplerinden yerli ve yabancı 55 bin kişiye Devlet Üstün Fedakarlık Madalyası ve Nişanı...

Güncel

İl Emniyet Müdürlüğünde görevliyken gittiği deprem bölgesinden bazı yardım malzemelerini evine getirdiği iddiasıyla gözaltına alınmıştı.

Gündem

Genel Sağlık İş afet bölgesindeki depremzede ve gönüllü hekimler ile sağlık çalışanlarının sorunlarına ilişkin ANKA Haber Ajansı’nın sorularını yanıtladı.

Gündem

Kahramanmaraş'ta meydana gelen 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremden etkilenen 10 ile yönelik OHAL kararı, Resmi Gazete'de yayımlandı.

Gündem

UMKE görevlisi "Aç kapıyı annecim sana sürpriz yapmaya geldim" diyerek enkaz altındaki anne ve babasına destek verdiği anlar, kurtarma ekiplerince...

Gündem

Bakan Fahrettin Koca, 10 ili etkileyen 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremlerde arama kurtarma çalışmalarının sürdüğü Hatay’daki Afet Koordinasyon Merkezinde.

Gündem

CB Erdoğan: ''Deprem yaşanan 10 ilimizi kapsayan ve 3 ay sürecek OHAL kararıyla ilgili Cumhurbaşkanlığı ve Meclis süreçlerini hızla tamamlayacağız."...

Gündem

Koca: “Bölgede Bakanlığımız tarafından görevlendirilen 4 bin 221 sağlık personeli görev yapıyor. Bu sayı da gönüllüler ve görevlendirmelerle artış halinde.”

Gündem

Depremin vurduğu Malatya’da Yeşilyurt Hasan Çalık Devlet Hastanesi tahliye edildi. Hastane çalışanları, tıbbi malzemeleri toplamaya başladı.

Gündem

10 kenti etkileyen 7,7 büyüklüğündeki depremde yıkılan İskenderun Devlet Hastanesi ek binasının enkazında kalan karı koca kurtarıldı.

Gündem

Koca, 7,4 büyüklüğündeki deprem için tüm illerden yeterli sayıda ekibin afet bölgelerinde arama-kurtarma, sağlık hizmeti çalışmalarına devam ettiğini bildirdi.

Reklam Bloğu