Şanlıurfa Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Baştabip Yardımcısı olarak görev yapmakta iken Bingöl İl Sağlık Müdürü olarak atanan kardiyoloji uzmanı Dr. Veysel Tosun, görevine başladı.

Uzm. Dr. Mehmet Emin Gündoğdu’nun İl Sağlık Müdürlüğü görevinden ayrılmasının ardından Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü görevine atanan Uzm. Dr. Veysel Tosun ilimizdeki görevine başladı. İl Sağlık Müdürümüz Uzm. Dr. Veysel Tosun, bugüne kadar gerçekleştirilen çalışma ve katkılarından dolayı Uzm. Dr. Mehmet Emin Gündoğdu’na ve İl Sağlık Müdürlüğü ve bağlı birim/kurum yöneticilerine teşekkür ederek bu atamanın hayırlı olmasını diledi.

Dr. Serkan Telli Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Oldu Dr. Serkan Telli Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Oldu

Uzm. Dr. Veysel TOSUN Kimdir?

1983 Elazığ Palu doğumlu. İlk ve orta ve lise öğrenimini Kovancılar'da tamamladı. Yükseköğrenimini ise Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamladı. 2011 yılı Ekim ayında ilk görev yeri Bingöl Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi oldu. Burada Pratisyen Acil Hekimi olarak 6 ay görev yaptı.