VALİ Ersin Yazıcı, hayırsever Bekir Şimşek ile Kepez'de 100 metrekarelik alana yapılacak olan Mustafa-Şerife Şimşek 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu için protokol imzaladı. Antalya Valiliği'nde düzenlenen protokol törenine Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, İl Sağlık Müdürü İsmail Başıbüyük ve hayırsever Bekir Şimşek katıldı.


Hayırsever Bekir Şimşek'e teşekkür ederek sözlerine başlayan Vali Yazıcı, “Hayırseverlerimiz eğitimden sağlığa birçok noktada şehrimize değer katmaya devam ediyor. Turizmde öncü şehir Antalyamız, hayırseverde de öncü şehir. Allah sizin gibi gönlü güzel insanlarımızın sayısını artırsın. O yüzden hep diyorum, bu iş para işi değil gönül işidir. Şehrimize yapmış olduğunuz bu katkı bizler için çok değerli. El birliğiyle şehrimize katkı sunacağız. Turizmin başkenti Antalya'mızı her anlamda öncü yapacağız" şeklinde konuştu.


9'UNCU 112 NOKTASI


Protokolde konuşan Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, “Hayırseverimize yaptığı katkılardan dolayı teşekkür ediyoruz. Hayırseverlerimizin yapmış olduğu katkılar sağlık alanında gücümüze güç katıyor. Geniş gönüllülüklerinden dolayı tebrik ediyorum. Biz de belediye olarak hayırseverimize her türlü desteği vermeye hazırız. Kepez'de 8 tane 112 noktamız var. Bu protokolle inşallah bu sayı 9'a yükselecek" dedi.

O Başhekim Bir Daha Yöneticilik Yapamayacak O Başhekim Bir Daha Yöneticilik Yapamayacak


'İNŞALLAH BU PROTOKOL DAHA BAŞLANGIÇ'


Protokolün Antalya'ya hayırlı olması temennisinde bulunan hayırsever Şimşek ise “Sayın valim bu protokole öncü olduğunuz için öncelikle size teşekkür ediyorum. İnşallah bu protokol daha başlangıç. Devamı gelecek" dedi.
Hayırseverlerin desteğiyle eğitim ve sağlık kalitesini daha da ileri noktalara taşıdıklarının altını çizen Vali Yazıcı, şunları kaydetti:

“Ne zaman ihtiyacımız olsa hayırseverlerimiz hem bina yapımında hem maddi destek anlamında her zaman destek veriyor. Antalyalı hayırseverlerimiz hayır noktasında adeta yarışıyor. Ben tüm hayırseverlerimize tekrardan teşekkür ediyorum. Allah hayırlarını kabul etsin."
İmzalanan protokolle, Kepez'de 100 metrekarelik alana yapılacak olan Mustafa-Şerife Şimşek 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu'nun 6 ay içerisinde tamamlanacağı bilgisi 

Editör: Sinan Yıldırım