Osmaniye İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı Kadirli 5 Nolu 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonunda görev yapanAcil Tıp Teknisyeni İ.K, Paramedik D.K ve Paramedik Sürücü E.G 07 Mart 2023 saat:02:00 da gittikleri vakada hasta yakınları tarafından fiziksel ve sözlü şiddete maruz kaldı.

Osmaniye İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, "Ülkemizde meydana gelen her türlü felakette, salgında, depremde en ön safta can siperhane 7 gün 24 saat hizmet veren sağlık çalışanlarımıza yapılan her türlü şiddet kabul edilemez.

Müdürlüğümüze bağlı Kadirli 5 Nolu 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonunda görev yapan personellerimiz Acil Tıp Teknisyeni İ.K, Paramedik D.K ve Paramedik Sürücü E.G 07 Mart 2023 saat:02:00 da gittikleri vakada hasta yakınları tarafından fiziksel ve sözlü şiddete maruz kalmıştır.

Dr. Mustafa Soysal Hayatını Kaybetti! Dr. Mustafa Soysal Hayatını Kaybetti!

Her alanda şiddetin karşısında olduğumuzu ve bu tür çirkin olayların benzerlerinin yaşanmamasını temenni ederken, kıymetli personellerimize geçmiş olsun diyor, yapılan bu sözlü ve fiziksel şiddet içeren olayı KINIYORUZ.

Olayın takipçisi olduğumuzu kamu oyuna saygı ile duyururuz…"ifadelerine yer verildi.

Editör: Sinan Yıldırım