ATAMA KARARLARI

Adli Tıp Kurumu Altıncı Adli Tıp İhtisas Kurulu Adli Tıp Üyeliğine,3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Uzm. Dr. Gamze BAŞ atanmıştır.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Afyonkarahisar İl Müdürü Bekir YÜMNÜ, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 nci maddesi gereğince görevden alınmıştır.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Çorum İl Müdürü Yahya ÇOBAN, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 nci maddesi gereğince görevden alınmıştır.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığında açık bulunan Hukuk Hizmetleri Genel Müdürlüğüne, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Emrah AYTEKİN atanmıştır.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığında açık bulunan Uluslararası İşgücü Genel Müdür Yardımcılığına, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Metehan ÖZCAN atanmıştır.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığında açık bulunan İş Başmüfettişliklerine, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince iş Müfettişleri Zeynep AKYÜREK ORMAN, Gözde Begüm AKYOL ve Safa KIZIL atanmıştır.

Sosyal Güvenlik Kurumunda açık bulunan Başkan Yardımcılığına ve Yönetim Kurulu Üyeliğine, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri ile 4 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 408 inci maddesi gereğince Oğuzhan TEKİN atanmıştır.

3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı;

- İzmir Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ömer ALBAYRAK,

- Balıkesir Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Sadullah ÖZEL,

- Giresun Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Cengiz VAROL,

görevden alınmış,

- İzmir Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne, Muğla Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ömür ÖZDİL,

- Muğla Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne, Ağrı Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Emin Oral BÜLBÜLOĞLU,

- Balıkesir Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne, Elazığ Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Kadir KANDEMİR,

- Elazığ Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Hikmet ŞİŞECİOGLU,

- Erzurum Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Faruk ÇELİK,

- Manisa Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Melih Melik KARA,

- Çorum Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Cemal İbrahim YALÇIN, atanmıştır.

KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI

Burdur İl Kültür ve Turizm Müdürü Abdullah KILIÇ, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 nci maddesi gereğince görevden alınmıştır.

- Gümüşhane İl Milli Eğitim Müdürlüğüne, Afyonkarahisar 11 Milli Eğitim Müdürü Metin YALÇIN,

1 Milyon 123 Bin 211 Depremzedeye Sağlık Hizmeti Verildi 1 Milyon 123 Bin 211 Depremzedeye Sağlık Hizmeti Verildi

- Afyonkarahisar 11 Milli Eğitim Müdürlüğüne Miraç SÜNNETÇİ,

3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince atanmıştır.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığında açık bulunan Müfettişliğe, 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin ek 35 inci maddesi ile 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Murat YILDIZ atanmıştır.

Editör: Sinan Yıldırım