Gördes Devlet Hastanesi başhekimliği görevini yürüten Dr. Mustafa Karaman’ın aile hekimliğine geçmesinin ardından yerine Dr. Hasan Bayındır’ın ataması yapıldı.

Görevine başlayan Başhekim Bayındır, Gördes Devlet Hastanesi'ne kalıcı olarak geldiğini ve hastanede amir personel ilişkisinden ziyade bir aile ortamı oluşturacaklarını söyledi. Hastanenin ilçe halkına dört dörtlük hizmet vereceğini ve ilçe halkının her türlü konularda kendisine hiç çekinmeden başvurabileceğini söyleyen Bayındır, "Gördes Devlet Hastanesi'ni hasta gönderen değil hasta kabul eden bir konumuna getireceğiz.

Dr. Serkan Telli Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Oldu Dr. Serkan Telli Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Oldu

Bana bu görevi layık görenlerin güvenini boşa çıkarmayacağım. Makamlar gelip geçici önemli olan insana hizmet. Gördes Devlet Hastanesi'nde 6 uzman, 9 pratisyen hekim,2 diş hekimi, 37 hemşire, 8 ebe, olmak üzere 128 personel ile hizmet vermekteyiz" dedi. 

Editör: Sinan Yıldırım