Düzce Üniversitesi personel alımı yapacak Az Önce 1 Şubat 2023 tarihi ile yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre Düzce Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere sözleşmeli personel alımı yapacak.Söz konusu ilana göre alımlar en az Lise, Ön Lisans ve lisans mezunu adaylar içerisinden yapılacak.

Düzce Üniversitesi 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 4/B fırkasına göre sözleşmeli olarak farklı kadrolarda alım gerçekleştirecek. İşin Olsa ekibi olarak sizlerle Kontenjan dağılımı ve şartları sizlerle paylaşıyoruz.

157 Personel Mezuniyete Göre Kontenjan Dağılımı:

Düzce Üniversitesi yayımladığı ilana göre 157 sözleşmeli personel alacak. Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu kontenjanlar şöyledir;

Lise Mezunu: 3 Diğer Sağlık personeli, 15 Hemşire, 47 Destek Personeli, 

Ön Lisans Mezunu: 20 Sağlık Teknikeri, 2 Destek personeli, 10 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 10 Büro personeli,

Lisans Mezunu: 43 Hemşire, 4 Ebe, 1 Mühendis, 1 Psikolog, 1 Fizyoterapist, 

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şartlar Nelerdir?

Düzce Üniversitesi Personel alımında genel olarak 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Bu kapsamda " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Herhangi bir güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olmamak" gibi şartlar aranacak. 

Ayrıca herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak şartı aranacak.

KPSS şartı var Mı?

Üniversite sözleşmeli personel alımında KPSS şartı aranacak. Bu yönde adayların 2022 yılında yapılmış olan KPSS'den Lise için P94, Ön Lisans için P93 ve Lisans için P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak şartı aranacaktır.

Mülakatsız Personel Alımı Gerçekleştirilecek!

Söz konusu Üniversite personel alımı için KPSS Puan sırası kullanılacak olup adaylara herhangi bir Yazılı veya sözlü sınav yapılmayacaktır. Bu kapsamda Mülakatsız personel alımı yapılacak.

Akdeniz Üniversitesi Sözleşmeli Sağlık Personeli Alım İlanı Akdeniz Üniversitesi Sözleşmeli Sağlık Personeli Alım İlanı

Kontenjana Göre Özel Şartlar Nelerdir?

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Düzce Üniversitesi sözleşmeli personel alımı başvuruları ilanın yayım tarihi ile birlikte başlamıştır. Adaylar başvurularını en geç 15 gün içerisinde gerçekleştirmeleri gerekmekte olup Başvurular sadece online olarak Üniversite resmi İnternet adresinden yapılacak.

Başvuru Tarihleri: 1 - 15 Şubat 2023

Başvuru Adresi: www.personel.duzce.edu.tr

Editör: Sinan Yıldırım