Ankara Şehir Hastanesi İç Hastalıkları Kliniği İdari ve Eğitim Sorumlusu olarak görev yapan Doç. Dr. İhsan Ateş, Genel Müdür olarak atandı.

Dr. Mürüvvet Betül Delibaş Sapanca Devlet Hastanesi Başhekimi Olarak Atandı Dr. Mürüvvet Betül Delibaş Sapanca Devlet Hastanesi Başhekimi Olarak Atandı

Ateş’in, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yakından tanıdığı isimlerden olduğu bilinirken Ankara Şehir Hastanesi’ndeki başarılı çalışmalarının ardından Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğüne getirildiği öğrenildi.

Tıp alanında son dönemlerde en çok konuşulan doktorlardan birisi olan ve Türkiye'nin pandemi sürecinde yakından tanıdığı Doç. Dr. İhsan Ateş, o süreçteki çalışmaları ve uyguladığı tedavilerle öne çıkmıştı.

Aynı zamanda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da doktorlarından olan Ateş, o dönem Erdoğan'a koronavirüs aşısını yapan isim olmuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a aşı yapan Doç. Dr. İhsan Ateş kimdir?

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın aşı olduğu anların fotoğrafları sosyal medyada büyük ilgi gördü. Cumhurbaşkanı Erdoğan'a koronavirüs aşısı yapan kişinin kim olduğu ise sosyal medyada trend oldu. Erdoğan’a aşıyı yapan o doktor Ankara Şehir Hastanesi İdare ve eğitim sorumlusu İç Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. İhsan Ateş’ti.

Editör: Sinan Yıldırım