Yapılan cumhurbaşkanı seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı en yüksek oy oranıyla destekleyen yerlerin başında gelen Harran ilçesine 100 yataklı tam kapasiteli devlet hastanesi sözü verildi

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz birtakım temaslarda bulunmak üzere gittiği Ankara’da Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile de görüştü.

Görüşme sonrasında sosyal medya hesabı üzerinde bir açıklamada bulunan Başkan Özyavuz, Bakan Koca’dan ilçeye 100 yataklı bir devlet hastanesi yapma sözü aldığını bildirdi.

Cinsel İstismardan Tutuklanan Doktora Tahliye, Genç Kıza İftira Soruşturması Cinsel İstismardan Tutuklanan Doktora Tahliye, Genç Kıza İftira Soruşturması

Başkan Özyavuz açıklamasında şunları söyledi:

“ Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin desteği, Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca'nın talimatlarıyla Türkiye birincisi Cumhur İttifakı ilçesine yakışır 100 yatak kapasiteli 27500 metrekare inşaat alanına sahip Harran Devlet Hastanesi, Göçmen Sağlığı Merkezi ve 1 nolu Sağlık Ocağı projelerimizi yatırım paketine aldırdık.

Ayrıca hastane inşaatı süresince ilçemize hizmet verecek tam teşekküllü ve donanımlı ek doktor kadrolarıyla sahra hastanesini kuruyoruz.

Harranımıza hayırlı olsun”.

Editör: Sinan Yıldırım