Promosyon anlaşmalarında sürat kesilmiyor her gün yeni bir promosyon anlaşması imzalanıyor. Adnan Menderes Üniversite Hastanesi çalışanlarına Yapı Kredi Bankası ile yapılacak mutabakat sonucunda tek seferde 38.000 TL promosyon ödenecek.

Adnan Menderes Hastane Promosyonu Sonuçlandı

Rektörlük tarafından yapılan açıklamada anlaşmanın 4 yıllık olduğu ve 38.000 TL’ye imza atıldığı belirtildi. Sözleşmeden tüm hastane çalışanları faydalanacak. 

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Basın Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından da konu ile ilgili gelen paylaşım;

Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Mobbing İddiası Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Mobbing İddiası

‘'Üniversitemize bağlı birimler için 4 yıl süre ile düzenlenen banka promosyon ihalesi Üniversitemiz Genel Sekreter V. Doç. Dr. İbrahim Gökdaş başkanlığında oluşturulan ihale komisyonu tarafından Rektörlük Binası Senato Salonu’nda Sendika temsilcilerinin de izleyici olarak bulunduğu ve sürecin açık olarak paylaşıldığı bir ortamda gerçekleştirilmiştir.’’ denildi.İhaleye toplam 7 banka katıldı 5 banka ihalede taban olarak belirtilen rakamların çok altında kaldı ve çekildi. İki bankanın yarıştığı ihalede Yapı Kredi 38.000 TL ile en yüksek teklifi yaparak ihaleyi almaya hak kazandı. Ödemelerin ne zaman yapılacağı ile ilgili bir bilgi verilmedi ancak bir sonraki maaş ile birlikte yatması bekleniyor.

Editör: Sinan Yıldırım