Depremde canla başla mücadele eden binlerce sağlık personelinden biri olan 112 çalışanı Eren Ağtürk geçirdiği trafik kazası sonrası hayatını kaybetti.

O Başhekim Bir Daha Yöneticilik Yapamayacak O Başhekim Bir Daha Yöneticilik Yapamayacak

Kaza Aydınlar Mahallesi Asri Mezarlık kavşağında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 112 Zeugma noktasında görev yapan ve motosiklet tutkunu olan 24 yaşındaki Eren Ağtürk motosikleti ile seyir halinde iken otomobil ile çarpıştı. Kaza sonrası motosiklet sürücüsü Eren Ağtürk yola savruldu. İhbar üzerine kaza yerine sağlık ekipleri ve polis sevk edildi. Olay yerine gelen meslektaşları tarafından ilk müdahalesi yapılan Ağtürk, kaldırıldığı Şehitkamil Devlet Hastanesi yoğun bakımda yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Bakan Koca'dan Hayatını Kaybeden 112 Acil Personeli İçin Başsağlığı Mesajı Bakan Koca'dan Hayatını Kaybeden 112 Acil Personeli İçin Başsağlığı Mesajı

DEPREMDE CANLA BAŞLA MÜCADELE ETMİŞTİ

Kazanın ardından Ağtürk’ün mesai arkadaşları ve ailesine haber verildi. Ağtürk’ün ölüm haberini alan yakınları ve mesai arkadaşları büyük üzüntü yaşadı. Öte yandan Ağtürk’ün depremde can kurtarmak için yoğun çaba sarfettiği öğrenildi.

Editör: Ertuğrul Gülmez