Ekonomistlere Göre Memura Yıl Sonu % 26 Enflasyon Farkı Verilecek Ekonomistlere Göre Memura Yıl Sonu % 26 Enflasyon Farkı Verilecek

Şanlıurfa İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet Gülüm kış aylarında özellikle çocuklarda oluşan mevsimsel rahatsızlıkların fazla olması nedeniyle acil servisleri denetledi. Acil başvuru oranında artışlar gözlemlediğini söyleyen Şanlıurfa Sağlık İl Müdürü Prof. Dr. Mehmet Gülüm Biz de bu mevsimsel rahatsızlık nedeniyle hastanelerimize başvuran hastalarımızın olabilecek aksaklıkların önüne geçebilmek adına yerinde inceleme ve değerlendirme çalışmaları yaptık. ”dedi.

Gece yarısı denetimlerinde Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi, Devteşti Semt Polikliniği, Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Haliliye Acil Servisi ve Karaköprü Semt Polikliniğinde oluşan kalabalığı görünce hastane çalışanlarına talimatlar verdi.

Ziyaretler esnasında hastalara geçmiş olsun dileklerinde bulunan Şanlıurfa Sağlık İl Müdürü Prof. Dr. Mehmet Gülüm, hastalara acil servislerden aldıkları sağlık hizmetleriyle ilgili istek ve önerileri olup olmadığını sordu.(Urfadasın)

Kaynak: Urfadasin

Editör: Ertuğrul Gülmez