Üniversitemiz Birimlerinde görevlendirilmek üzere giderleri Özel Bütçe gelirinden karşılanmak kaydıyla 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4 üncü maddesinin (B) fıkrası hükümleri uyarınca, sözleşmeli personel alımı yapılacaktır.  

İlan edilen kadro pozisyonlarına 2022 KPSS (B) Grubu Puan sırası esas alınmak suretiyle atama yapılacaktır.  

istanbul-universitesi-sozlesmeli-saglik-personeli-alimi-17istanbul-universitesi-sozlesmeli-saglik-personeli-alimi-18istanbul-universitesi-sozlesmeli-saglik-personeli-alimi-15istanbul-universitesi-sozlesmeli-saglik-personeli-alimi-16istanbul-universitesi-sozlesmeli-saglik-personeli-alimi-13istanbul-universitesi-sozlesmeli-saglik-personeli-alimi-14istanbul-universitesi-sozlesmeli-saglik-personeli-alimi-12istanbul-universitesi-sozlesmeli-saglik-personeli-alimi-10istanbul-universitesi-sozlesmeli-saglik-personeli-alimi-11istanbul-universitesi-sozlesmeli-saglik-personeli-alimi-8istanbul-universitesi-sozlesmeli-saglik-personeli-alimi-9istanbul-universitesi-sozlesmeli-saglik-personeli-alimi-5istanbul-universitesi-sozlesmeli-saglik-personeli-alimi-6istanbul-universitesi-sozlesmeli-saglik-personeli-alimi-7istanbul-universitesi-sozlesmeli-saglik-personeli-alimi-2istanbul-universitesi-sozlesmeli-saglik-personeli-alimi-3istanbul-universitesi-sozlesmeli-saglik-personeli-alimi-4istanbul-universitesi-sozlesmeli-saglik-personeli-alimi-1

*Not: Eczacı kadrosu için “Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar” uyarınca I sayılı cetvelde sınav şartı aranmaksızın hizmete alınacak sözleşmeli personel unvanı arasında bulunduğundan KPSS puan şartı aranmamaktadır. Mülakat sonucuna göre atama yapılacaktır. (Mülakat tarihi ve yeri başvuru sonuçlarının açıklanması ile birlikte https://personel.iuc.edu.tr/ adresinde yayınlanacaktır.)

   BAŞVURU İÇİN YÜKLENMESİ GEREKEN ZORUNLU BELGELER:

  1) Tüm adaylar için Fotoğraflı, imzalı Başvuru Formu

  2) Tüm adaylar için Nüfus Cüzdanı Fotokopisi (barkodlu e-devlet çıktısı da kabul edilecektir.)

  3) Tüm adaylar için Diploma veya Mezuniyet Belgesi Fotokopisi (barkodlu e- devlet çıktısı da kabul    edilecektir.)

  4) Erkek adaylar için Askerlik Belgesi (barkodlu e-devlet çıktısı da kabul edilecektir.)

 5) Deneyim şartı istenen kadrolar için deneyimli olduğunu gösterir çalıştığı kurumdan onaylı belge veya SGK  Dökümü

  6) B.P-DS 1 Başvuru Nolu Büro Personeli (Muhasebe) kadrosu için Ticaret Lisesi mezuniyet belgesi

  7) Sertifika, Belge istenen kadrolar için ilgili sertifika, belge

  8) Özgeçmiş/CV istenen kadrolar için ilgili alandaki çalışmalarını gösteren Özgeçmiş/CV

  9) Hayvan alerjisi olmadığına dair hekim raporu istenen kadrolar için ilgili hekim raporu

  10) Destek Personeli (Şoför) kadrolarına başvuru yapacaklar için ehliyet fotokopisi, psikoteknik belgesi

 11) D.P-R 2 Başvuru Nolu Destek Personeli (Şoför) kadrosuna başvuru yapacaklar için Tarihçeli Yerleşim Yeri (İkametgah) belgesi (barkodlu e- devlet çıktısı)

  12) Eczacı Kadrosu için Transkript Belgesi (barkodlu e-devlet çıktısı da kabul edilecektir.)

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Sağlık Personeli Alacak Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Sağlık Personeli Alacak

 ÖNEMLİ AÇIKLAMA:

 ***Başvurular, ilanın Resmi Gazete’de yayımlandığı günden itibaren 15 gün https://personelbasvuru.iuc.edu.tr internet adresi üzerinden kayıt oluşturularak online olarak yapılacaktır.

 ***Sadece bir pozisyon için başvuru yapılacaktır. Birden fazla başvuru yapıldığı takdirde her iki başvuru da geçersiz sayılacaktır.

***Başvuruların cep telefonu yerine bilgisayar üzerinden yapılması daha sağlıklı olacaktır.

***Yüklenmesi gereken tüm belgeler PDF formatında olmalıdır.

***Gerçeğe aykırı beyanda bulunan adayların müracaatları kabul edilmeyecek ve haklarında genel hükümlere göre işlem yapılacaktır.

***Posta ile ya da şahsen yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

***Başvuru tarihini geciktiren, online başvurusunu tamamlamayan, yüklenmesi istenen belgelerin eksik olması veya okunaklı olmaması halinde veya nitelikleri uygun olmayan adayların müracaatlarına işlem yapılamayacaktır.

***Atanmaya hak kazanan adayların durumu komisyon  tarafından  değerlendirildikten sonra sonuçlar en geç 15 iş günü içinde https://personel.iuc.edu.tr/ adresinde yayınlanacaktır. İlgililere yazılı ya da sözlü ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır.

***Sorularınız için  [email protected] adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Başvuru Başlangıç Tarihi /Saati   : 23 Mart  2023 Perşembe Günü /  09:00
Başvuru Bitiş Tarihi /Saati            : 06 Nisan 2023 Perşembe Günü / 17:00

***DİKKAT: BAŞVURU YAPMADAN ÖNCE AŞAĞIDAKİ BİLGİLERİ ve AÇIKLAMALARI OKUMANIZ BAŞVURULARIN DAHA SAĞLIKLI YAPILABİLMESİ İÇİN ÖNEM ARZ ETMEKTEDİR.

Editör: Ertuğrul Gülmez