Yapı Kredi Bankasının birinci basamak sağlık kuruluşlarına 5 yıl süre için 24.000 liralık promosyon teklif ettiği öğrenilirken ikinci ve üçüncü basamak hastanelerde görev yapan sağlık personeline ise 5 yıl süre için 31.400 TL’lik teklif ilettiği belirtildi.

İhalenin Yapı Kredi bankasında kalmasının ardından ödemelerin 15 ile 20 Mart arasında personelin hesabına aktarılacağı öğrenildi.

Memurları bir nebze olsun ekonomik olarak rahatlatan promosyon ödemelerinde anlaşma haberleri gelmeye devam ediyor. Anlaşma süresi biten kamu kurumları bankalar ile tek tek masaya oturuyor ve promosyon tekliflerini topluyor.

1 Milyon 123 Bin 211 Depremzedeye Sağlık Hizmeti Verildi 1 Milyon 123 Bin 211 Depremzedeye Sağlık Hizmeti Verildi

Son olarak promosyon anlaşması haberi de İzmir İl Sağlık Müdürlüğü'nden geldi.  Personele 31 bin 400 TL promosyon ödenecek İzmir İl Sağlık Müdürlüğü ile özel bir banka arasında yapılan uzun görüşmelerin ardından imzalar atıldı. İmzalanan promosyon anlaşmasına göre 5 yıllık sözleşme kapsamında Sağlık Bakanlığına bağlı kuruluşlara 1. Basamakta çalışanlara 24 bin TL, 2. ve 3. Basamak devlet hastanelerinde çalışanlara 31 bin 400 TL promosyon ödemesi yapılacak.

Editör: Ertuğrul Gülmez