İstanbul’da Sadi Konuk, Bahçelievler ve Fizik Tedavi Hastanesi Tahliye Ediliyor İstanbul’da Sadi Konuk, Bahçelievler ve Fizik Tedavi Hastanesi Tahliye Ediliyor

60 yaşında olan Nevşehir Devlet Hastanesi çalışanlarından Doğan Pehlivan’ın geçirdiği rahatsızlık sonrası hayatını kaybettiği öğrenildi.

Akşam saatlerinde yaşamını yitiren Pehlivan'ın ölüm haberi ailesi, yakınları ve Nevşehir Devlet Hastanesi'ndeki mesai arkadaşlarına üzüntü yaşattı.

Evli ve 2 çocuk babası Pehlivan'ın cenazesi 23.02.2023 Perşembe günü öğle namazına müteakiben Hacıbektaş ilçesine bağlı Karaburç köyünde defnedilecektir.

Öte yandan Nevşehir Devlet Hastanesi'nden yapılan açıklamada; "Hastane personelimizden kurumumuzda uzun yıllar hizmet eden Doğan Pehlivan vefat etmiştir. Kendisine Allah'tan rahmet kederli ailesine ve sevdiklerine sabır dileriz.

23.02.2023 Perşembe günü saat 11.00'de personelimiz için hastanemiz başhekimlik önünde cenaze merasimi yapılacak olup ardından öğle namazına müteakip Hacıbektaş Karaburç köyünden defnedilecektir."