Anlaşma uyarınca 15 Ocak 2023 tarihinde Ziraat Bank Karta tanımlanması gereken 1800 TL tutarında para puanlar hala yatırılmadı.

O Başhekim Bir Daha Yöneticilik Yapamayacak O Başhekim Bir Daha Yöneticilik Yapamayacak

Ziraat Bankasıyla yapılan banka maaş promosyon protokolü kapsamında promosyon peşin tutarı sağlık personellerine ödenmişti. 15 Ocak 2023 tarihinde ise para puanların hesaplara tanımlanacağı belirtilmişti. Ancak 15 Ocak geçmesine rağmen hala para puanlar hesaplara tanımlanmadı.

Öte yandan Kredi kartı kullanmak istemeyen veya Kredi Kartı verilmeyen sağlık çalışanlarına 1800 TL para puanın nasıl ödeneceği de tüm belirsizliğini koruyor. Sendikaların bu konuda yaşanan personel mağduriyetine duyarsız kalması nedeniyle Bankanın bu durumu oldu bittiye getirerek para puanları çalışanlara vermeyeceği yönünde iddialar personelde tedirginlik yaratıyor.

15 Ocak maaşları ile birlikte personelin hesaplarına tanımlanması gereken Ziraat Bank Para Puanların akıbeti şu an itibariyle belirsizliğini koruyor.

Sağlıkçılar Ziraat ParaPuanları Nerelerde Kullanılabilir?

Bankkart’ınızı, anlaşmalı Bankkart üye işyerlerinde taksit, puan kazanım ve kampanya avantajlarından faydalanarak kullanabilirsiniz. Taksit, puan kazanım/kullanım ve kampanya avantajları üye işyeri anlaşmalarına bağlı ve dönemsel olarak farklılık gösterebilmektedir. 

Editör: Ertuğrul Gülmez