ANKARA'da, gece çamaşır makinesini çalıştırarak gürültüye neden olduğu gerekçesiyle tartıştığı kardeşi veri mühnedisi Baran Aldemir (28) tarafından bıçaklanarak öldürülen Doktor Özgür Aldemir (42), toprağa verildi.

Yenimahalle ilçesi Ragıp Tüzün Caddesi'nde anneleriyle birlikte yaşayan Özgür ve Baran Aldemir kardeşler arasında gece çamaşır makinesinin çalıştırılması yüzünden tartışma çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine veri mühendisi Baran Aldemir, doktor ağabeyi Özgür Aldemir'i göğsünden bıçaklayarak öldürdü. Baran Aldemir, çağırılan polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

“Ben Salağım Servisimden Başka Servise Gittim” Cezası Belli Oldu “Ben Salağım Servisimden Başka Servise Gittim” Cezası Belli Oldu

Çamaşır Makinesi Açma Kapama Tartışmasında Doktor Ağabeyini Öldürdü Çamaşır Makinesi Açma Kapama Tartışmasında Doktor Ağabeyini Öldürdü

Kardeşlerin komşusu Cahit Demir, "İkisi de çok iyi insanlardı. Kavgaları, gürültüleri olmazdı. 10 senedir kapı komşum. Biri doktor, diğeri de mühendis, biz de olayın şokundayız. Annesi kanser hastasıydı. Ambulans ve ekip arabalarının geldiğini gördüğümde şaşırdım. Gece 01.30- 02.00 civarı ağabeyini bıçakla öldürmüş, annesi araya girmeye çalışmış ama engel olamamış. Bir anlık sinirle olmuş" dedi.

Editör: Ertuğrul Gülmez