Kamu Sağlık Sen'den Fırat Üniversitesini Tercih Eden Öğrencilere Barınma ve Yemek Desteği Yapılacak! Kamu Sağlık Sen'den Fırat Üniversitesini Tercih Eden Öğrencilere Barınma ve Yemek Desteği Yapılacak!

Memur-Sen'in 6. Dönem Toplu Sözleşme'deki en önemli kazanımlarından biri olan "Sözleşmeli Personelin Kadroya Geçişi" düzenlemesi Plan ve Bütçe Komisyonu'nun ardından TBMM Genel Kurulu'na sunulurken konuyla ilgili görüşme trafiği de devam ediyor. Kamudaki 460 bine yakın sözleşmeli personeli kapsayacak düzenlemeye ilişkin görüş ve önerilerini Meclis'te de sunmaya devam eden Memur-Sen bu kapsamda memnuniyetin artmasına yönelik düzenlemeler için görüşme trafiğini sürdürüyor.

Bu kapsamda Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın ile Memur-Sen Genel Başkan Yardımcıları Hacı Bayram Tonbul ve Hüseyin Öztürk'ten oluşan heyet AK Parti Grup Başkanı İsmet Yılmaz ve Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş'ı ziyaret etti.

Ziyarette; 460 bini bulan sözleşmeli personelin kadroya geçirilmesinin önemli olduğu belirtilirken beklentileri karşılayacak ilaveler yapılmasıyla kamu görevlileri nezdinde çok daha büyük bir memnuniyet üretileceği vurgulandı.

Editör: Sinan Yıldırım