Eskişehir İl Ambulans Servisi Başhekimi Dr. Veli Görkem Pala, 3. Eskişehir Başarı Ödülleri’nde Yılın Bürokratı seçildi.

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen Eskişehir Başarı Ödülleri 14 Ocak Cumartesi günü Kent Palace Event Center'da sahiplerini buldu. 600’ün üzerinde adayın olduğu gecede toplam 53 kategoride ödül verildi.

Ödüller, halk oylaması ve jüri inisiyatifi ile belirlendi. Yaklaşık 200 bin kişi oy kullandı. Gecede sunuculuk görevini ise Soner Yüksel ve Wilma Elles üstlendi. Törenin ardından Burak Kut konser verdi.

Organizatör Ahmet Can Akdemir, “Eskişehir'in ilk ve tek kırmızı halı organizasyonu aynı zamanda Türkiye'de de hem internet oylamasına hem de katılımcı sayısına baktığımız zaman Türkiye'nin en büyük yerel ödül töreni olma özelliği taşıyor. 200 bin kişiyi aşkın kişinin oy kullandığı 600'ün üzerinde adayın yer aldığı bir organizasyon. 53 kategorinin 30’u halk oylaması ve jüri inisiyatifiyle belirlendi. Kalan 23 kategori ise jüri üyelerimiz tarafından belirlendi" dedi.

Dr. Veli Görkem Pala Kimdir?

Eskişehir İl Ambulans Servisi Başhekimi Dr. Veli Görkem Pala, 3. Eskişehir Başarı Ödülleri’nde Yılın Bürokratı seçildi. Turgut Özal Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olan Dr. Pala, Sağlık Ekonomisi ve Sağlık İşletmeciliği alanında yüksek lisans yaptı. Beş yıldır başhekim olan Dr. Pala, doğma büyüme Eskişehirli… Aslen Emirdağlı olan Dr. Pala, Atayurt Koleji mezunu… 10 yıldır hekim olan Dr. Pala, Kütahya Tavşanlı’da İlçe Sağlık Müdürlüğü yaptı. Yine Kütahya’da çeşitli kademelerde yöneticilik yaptı. Memur-Sen Üst Kurul Delegesi ve Emirdağlılar Vakfı Başkanı olan Dr. Pala, evli ve bir çocuk babası…

1 Milyon 123 Bin 211 Depremzedeye Sağlık Hizmeti Verildi 1 Milyon 123 Bin 211 Depremzedeye Sağlık Hizmeti Verildi

Kaynak: Eskişehir Net

Editör: Ertuğrul Gülmez