Başkan DİNÇ, Sosyal medaydan yaptığı açıklamada; 

Mahkemeden İdari İzinlerde Tutulan Nöbet Ücretleri Hakkında Önemli Karar Mahkemeden İdari İzinlerde Tutulan Nöbet Ücretleri Hakkında Önemli Karar

“Senmisin hakkını aramak için müfettiş çağıran, o zaman mobbing görürsün anlayışını red ediyoruz!'' “İstanbul 112 Ambulans Sürücülerinin dayanacak takaati kalmadı.”

Ya Yaradan hakkı için soruyorum?

Nedir bu İstanbul 112 Ambulans Sürücülerinin çektiği yeter yahu, gecesini gündüzüne katıp çalışmaktan başka ne yapıyorlarda böylesine yöneticilerin egolarını ve kişisel hırslarını çekmek zorunda kalıyorlar.

Uçak düşer oradalar, bomba patlar oradalar, darbe girişimi olur oradalar, covid olur oradalar devletimizin ve milletimizin ihtiyaç duyduğu her an Vatan sevgisi anlayışıyla hizmete koşmaktan bir gün olsun imtina etmediler. Bu adamlar daha ne yapsın yetmez mi bu adamların hizmetleri üzerinden ben yaptım brifingleri verdiğin! Yasal hakkını kullanarak kuruma müfettiş çağıran ve aksaklıkların düzeltmesini sağlayan işçiyi cezalandırmak, adeta hizaya çekmek kullandırmadığı yemek molasını tamamlanmaya kalkmak nedir?

Senmisin müfettiş çağıran, sen misin beni buraya atayan üstlerime mahçup eden diyerek adeta intikam almak neyin nesidir!

And olsun “İstanbul 112 ambulans sürücüsü” arkadaşlarımız ile birlikte bu zihniyetin tam karşısında duracağız!

Editör: Sinan Yıldırım